Rik Monton

Rik Monton

Rik zijn stam is gevormd met duiven van Claeys Willy en Callewaert Eric, dit jaar aangevuld met enkele duiven van Demeulenaere Frank.

In elke maatschappij waar hij aan de vluchten deelneemt behaalt Rik prachtige uitslagen van Arras tot Fontenay en hij is bovendien niet te kloppen op de najaarsvluchten:

  • Aalst 96 oude : 1-2-3-4-10-13-16-17 ( 14/21 )
  • Aalst 49 jongen : 3-19 ( 2/3 )
  • Aalst 74 oude : 1-2-3-4-12-14-16-17 ( 12/17 )
  • Aalst 36 jongen : 10-11-17 (3/3 )
  • Arras 73 oude : 3-7-11-12-16-17 ( 9/11 )
  • Arras 47 jongen : 5-6 ( 2/3 )
  • Arras 141 oude : 1-2-5-6-8-11 ( 6/6 )
  • Arras 133 oude : 2-7-20-21-23-31 ( 6/6 )

Bij Rik bekomt u iets van het beste voor alle categorieën.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.