Patrick Vandekinderen

Patrick Vandekinderen

Patrick neemt voornamelijk deel aan de KHF vluchten in Gans Alleen en de provinciale vluchten in Beerst.  Hij behaalde met zijn klein aantal duiven -een paar duifjes op elke vlucht- prachtige uitslagen vb:

  • Chateauroux 152 d: 2-6 (2/2)

Bij Patrick zal u iets bekomen van het beste op zijn hok.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.