Daniël & Dieter Platteeuw

Daniël & Dieter Platteeuw

Daniel en Dieter zijn de mannen van de nationale overwinningen.  Ze behaalden

  • in 2006 : 1ste NATIONAAL en INTERNATIONAAL DAX
  • in 2019 : 1ste NATIONAAL SOULLIAC
  • in 2022 : 1ste NATIONAAL ARGENTON

Een prachtige bon voor de nationale vluchten!

Een reactie achterlaten

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.